Date Opponent Time/Result
Sep
14
Fri
vs Vandy Invitational
Day 1 Results
Sep
15
Sat
vs Vandy Invitational
Day 2 Results
Sep
21
Fri
vs Southern Intercollegiate
Day I Results
Sep
22
Sat
vs Southern Intercollegiate
Day 2 Results
Sep
23
Sun
vs Southern Intercollegiate
Day 3 Results
Sep
24
Mon
vs Southern Intercollegiate
Day 4 Results
Sep
29
Sat
vs ITA All-American Prequalifying
Day 1 Results
Sep
30
Sun
vs ITA All-American Prequalifying
Day 2 Results
Oct
1
Mon
vs ITA All-American Qualifying
Day 1 Results
Oct
2
Tue
vs ITA All-American Qualifying
Day 2 Results
Oct
3
Wed
vs ITA All-American Qualifying
Day 3 Results
Oct
4
Thu
vs Polo Ralph Lauren/ITA All-American Main Draw
Day 1 Results
Oct
5
Fri
vs Polo Ralph Lauren/ITA All-American Main Draw
Day 2 Results
Oct
6
Sat
vs Polo Ralph Lauren/ITA All-American Main Draw
TBA
Oct
7
Sun
vs Polo Ralph Lauren/ITA All-American Main Draw
TBA
Oct
12
Fri
vs USC Fall Invitational
Day 1 Results
Oct
12
Fri
vs UNF Invitational
Day 1 Results
Oct
13
Sat
vs UNF Invitational
Day 2 Results
Oct
13
Sat
vs USC Fall Invitational
Day 2 Results
Oct
14
Sun
vs USC Fall Invitational
Day 3 Results
Oct
14
Sun
vs UNF Invitational
Day 3 Results
Oct
17
Wed
vs ITA Mideast Regional
Day 1 Results
Oct
18
Thu
vs ITA Mideast Regional
Day 2 Results
Oct
19
Fri
vs ITA Mideast Regional
Day 3 Results
Oct
20
Sat
vs ITA Mideast Regional
Day 4 Results
Nov
2
Fri
vs Seminole Invitational
Day 1 Results
Nov
3
Sat
vs Seminole Invitational
TBA
Nov
4
Sun
vs Seminole Invitational
TBA
Jan
19
Sat
vs Richmond (VCU 4x1 Invitational)
TBA
Jan
19
Sat
vs Navy (VCU 4x1 Invitational)
TBA
Jan
20
Sun
vs Longwood (VCU 4x1 Invitational)
TBA
Jan
20
Sun
vs Temple (VCU 4x1 Invitational)
TBA
Jan
27
Sun
at University of Tennessee
1 p.m.
Feb
2
Sat
at University of Georgia
2 p.m.
Feb
10
Sun
at Middle Tennessee State
2 p.m.
Feb
16
Sat
at Wake Forest
10 a.m.
Feb
24
Sun
at Winthrop
11 a.m.
Mar
1
Sat
Mercer
11 a.m.
Mar
4
Tue
at Brown University
5 p.m.
Mar
5
Wed
at Harvard
2 p.m.
Mar
7
Fri
at Belmont
11 a.m.
Mar
8
Sat
at Lipscomb
Noon
Mar
13
Thu
Indiana State
2:30 p.m.
Mar
15
Sat
Nebraska
10 a.m.
Mar
21
Fri
Florida Gulf Coast
2:30 p.m.
Mar
22
Sat
Stetson
Noon
Mar
28
Fri
at Jacksonville
10 a.m.
Mar
29
Sat
at North Florida
11 a.m.
Apr
4
Fri
Campbell
1 p.m.
Apr
5
Sat
Gardner-Webb
Noon
Apr
9
Wed
USC-Upstate
2 p.m.
Apr
18
Fri
vs #8 Belmont
A-Sun Quarterfinals
Apr
19
Sat
vs #5 Gardner-Webb
A-Sun Semifinals
Apr
20
Sun
vs #2 Stetson
A-Sun Finals
May
10
Sat
vs #26 Notre Dame (NCAA Championships)
2 p.m.
May
11
Sun
at #2 Ohio State (NCAA Championships)
TBA
May
21
Wed
vs #109 Alexandru Cojanu (William and Mary)
W, 7-5, 6-1
May
22
Thu
vs #42 Ruben Gonzales (Illinois)
W, 6-4, 4-6, 6-4
May
23
Fri
vs #24 J.P. Smith (Tennessee)
L, 2-6, 2-6